DEKODER DVB-T2 ROMSAT

DEKODER DVB-T2 ROMSAT

APARAT I DOMOSDOSHEM PER TE PARE KANALET DIXHITALE TOKESORE TE GJENERATES  DVD-T2

YOU TUBE DHE GOOGLE OPSIONAL ME WIRELESS RECIVER

MODELI

DEKODER DVB-T2

KODI

ROMSAT TR-2018HD

CILESIA

1080P

AKSESORET

DEKODER DVB-T2 , FISH RCA , PULT

HYRJE USB DHE HDMI

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire
  • : 1021
  • Kodi Produktit: DEKODER DVB-T2 ROMSAT
  • Sasia Stok: Ne stok
0 Product(s) Sold
  • 1,690 LEK